pracownik magazynowy/ magazynier OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 25, 2019 10:03 - Praca - Poznań
4500.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę pracy w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie, która dba o rozwój swoich pracowników.
Dołącz, zostań i rozwijaj się
Zmiany w weekendy i w tygodniu. Praca na cały etat.
Miejsce pracy: Sady (k. Poznania)

Dodatkowy bonus 1500 zł

oferujemy
nowa stawka 20zl/h + system premiowy do 15 %
bonus 1500 zł
bonus za polecenie pracownika od 3000 zł – im więcej osób polecisz tym więcej zarobisz
praca 4 dni w tygodniu, 3 dni masz wolne
umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)
bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym z miejscowości takich jak: Poznań, Gniezno, Wągrowiec, Swarzędz, Jarocin, Gostyń, Nowy Tomyśl, Wronki, Konin, i wiele innych!
posiłek za 1 zł w trakcie pracy
kartę sportową, pakiet medyczny oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach,
możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego,

zadania
rozpakowywanie i skanowanie produktów,
umieszczanie towarów na półkach magazynu,
przygotowywanie i kompletowanie zamówień Klientów,
pakowanie zamówień,
ładowanie przesyłek na ciężarówki i wysyłka do Klienta.

oczekujemy
gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

Zadzwoń lub zaaplikuj i umów się na spotkanie 605133465
*Regulamin akcji dostępny w agencji Randstad

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu