Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Asystent/ka biura OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 29, 2020 14:11 - Dam pracę - Poznań
4000.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Poznańska Agencja Pracy HR Biznes Paulina Orlik-Lange (nr KRAZ 22257), to zespół doświadczonej kadry, zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na polskim rynku. Zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych, pośrednictwem przy rekrutacjach stałych oraz outsourcingiem kadrowo-płacowym pracowników z naszego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego Klienta HR Biznes poszukuje pracownika do pracy na stanowisko:

Asystent/ka biura
Miejsce pracy: Niepruszewo

OPIS STANOWISKA:
- tłumaczenie zapytań w języku francuskim,
- bieżące wyjaśnienia spraw związanych z zamówieniami, zleceniami, dokumentacją,
- przygotowywanie/wysyłanie ofert,

WYMAGANIA:
- dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
- biegła obsługa komputera
- prawo jazdy kat. B.

NASZ KLIENT OFERUJE:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
- praca od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00,
- możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur firmy,
- system szkoleń.

CV z dopiskiem Asystentka biura prosimy przesyłać na adres: n.filipkowska@hrbiznes.com.pl .
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu