Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca

  Kasjer, sprzedawca OGŁOSZENIE FIRMOWE

March 19, 2020 12:41 - Praca - Poznań
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim z dużym doświadczeniem w pozyskiwaniu pracowników zarówno wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych. Specjalizujemy się przede wszystkim w sektorze: spożywczym, usługowym, automotive oraz budowlanym. Jednak z uwagi na to, że posiadamy elastyczną ofertę jesteśmy w stanie skierować ją do klienta każdej branży. Od początku naszej działalności towarzyszy nam motto OUR PEOPLE YOUR SUCCESS.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Sprzedawca/kasjer - największa sieć sklepów

Miejsce wykonywania pracy: Śrem, Czempiń, Gostyń, Zaniemyśl, Radwanice, Bolesławiec, Lubań, Zgorzelec, Polkowice, Nowa Sól, Góra, Leszno.

Stawka: 15 zł netto/h

Obowiązki:

• Wykładanie towaru na półki, obsługa klientów, praca z kasą fiskalną (skanowanie produktów, przyjmowanie i wydawanie gotówki) dostarczanie informacji klientom o produktach, ich cenie oraz znalezienie produktów. Kontrola jakości oraz daty ważności produktów, likwidacja zepsutych i uszkodzonych produktów z półek i lodówek. Utrzymanie czystości i porządku na hali handlowej i magazynie. Usuwanie pustych pudeł i kartonów na magazyn, obsługa sprzątającego urządzenia. Wykonywanie dodatkowych prac powierzonych przez kierownika.

Wymagania:

• Gotowość do podjęcia pracy,

• Zaangażowanie, motywacja i sumienność,

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

• Aktualne badania sanepidowskie.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• Praca w systemie 3 zmianowym,

• Stabilne zatrudnienie,

• Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do pracy,

• Stałą opiekę koordynatora.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu